Anasayfa / GÜNDEM / GAZEL: “HİZMETLERİ GÖRMEZDEN GELMEK İNSAFSIZLIKTIR”

GAZEL: “HİZMETLERİ GÖRMEZDEN GELMEK İNSAFSIZLIKTIR”

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Kütahya’nın sağlık turizmine ilişkin yapılan olumsuz eleştirilere tepki gösterdi. Gazel: “Kütahya’nın sağlık turizm potansiyelini görmezden gelip, bir de aksine açıklama yapmak bu şehre yapılan en büyük kötülüktür. Eleştiriye açığız ama muhalefet yapacağım diye, hizmetleri görmezden gelmek insafsızlıktır” açıklamasında bulundu.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan İshak Gazel: “Kütahya’nın sağlık turizm potansiyelini görmezden gelip, bir de aksine açıklama yapmak bu şehre yapılan en büyük kötülüktür. Eleştiriye açığız ama muhalefet yapacağım diye, hizmetleri görmezden gelmek insafsızlıktır. AK Parti iktidarları öncesinde Yoncalı’daki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 160 yatak kapasiteliydi. Üstelik nitelikli bir hizmetin alınması mümkün değildi. Otel gibi hizmet veren hastaneydi. Şu anda 250 yatak kapasiteli ve modern cihazlarla ve yenilenmiş havuzlarıyla nitelikli hale geldi” açıklamasında bulundu.

TÜRKİYE’DE TEK

İkinci fizik tedavi hastanesinin Sağlık bilimleri Üniversitesi Kampüsünde ve en modern fizik tedavi aletleriyle hizmet verdiğine de değinen Milletvekili Gazel: “Yoncalı’da yapılan hastane, proje olarak Türkiye’de tek. Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi de çok kısa süre içinde açılacak. Şehrimizi kötüleyerek yatırımcılara olumsuz bir imaj oluşturmak yerine, oluşmuş bir altyapının önemini özel sektör yatırımcısına anlatmalıyız” sözlerine yer verdi.

Bu habere de bakabilirsiniz

DEVA PARTİSİ’NDEN KÜTAHYA ZİYARETİ

Deva Partisi Bölge Koordinatörü Merve Mollamehmetoğlu Keleş ve Kurucular Kurulu Üyesi Mehmet Avcı bir takım …