Anasayfa / SPOR / SPORCULARI ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ

SPORCULARI ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ

Yalova’da düzenlenen Türkiye Karate şampiyonasına katılan Tavşanlılı genç sporcular, takım halinde 2’ncilik kupası alarak ilçeye döndüler. Başkan Mustafa Güler bu başarıdan ötürü gençleri kutlayarak kendilerini altınla ödüllendirdi.

Tavşanlı Karate Okulu’nun gençleri büyük bir başarıya imza attı. Geçtiğimiz günlerde Yalova’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’na antrenörleri Mustafa Oğulcan Alımcı tarafından hazırlanan İrem Sargın, Nimet Berra Karakuzu, Elizan Sağlam, Elif Naz Akdemir, Beril Nil Yüksek ve Asiye Irmak Atılgan, iki kategoride finale yükselerek 2’ncilik kupasını kazandı.

“TAM DONANIMLI YETİŞMELERİNİ İSTİYORUZ”

Minikler ve Yıldızlar kategorilerinde elde ettikleri başarı sonrası Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret eden gençler Yalova’daki heyecanlarını anlattı. Başkan Güler, genç sporcuları kutlayarak kendilerini altın takarak ödüllendirdi. Başkan Güler: “Biz gençlerimizin hem fiziksel hem de ruhsal olarak tam donanımlı yetişmesini istiyoruz. Çocuklarımızın başarılı bir hocaları var. Mustafa Oğulcan Alımcı nezdinde bu gençleri tebrik ediyor, başarılarının devam etmesini temenni ediyorum” İfadelerini kullandı. Sporcular da Başkan Mustafa Güler’e teşekkür ederek, gelecek yıllarda şampiyon olmak için çalışacaklarını söylediler.

Bu habere de bakabilirsiniz

LİNYİT’TEN PANDEMİ TEDBİRİ

Mayıs ayında başlaması planlanan Bölgesel Amatör Lig mücadelesi içi çalışmalarını sürdüren TKİ Tavşanlı Linyitspor Yönetim …