Anasayfa / YAŞAM / Kültür-Sanat / REKTÖR KAVUNCU’YA KARAKALEM RESMİ HEDİYESİ

REKTÖR KAVUNCU’YA KARAKALEM RESMİ HEDİYESİ

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi (SBF) Hemşirelik Bölümü son sınıf öğrencisi Emine Gemci, hazırlamış olduğu karakalem resmini Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya takdim etti. Gemci, “Öğrenciler olarak Rektör Hocamızı seviyoruz. Her konuda bize destek oluyor. Kendisinin bir resmini çizerek teşekkür etmek istedim” dedi.

Resimleri nasıl çizdiğini anlatan SBF öğrencisi Emine Gemci, “Hiç eğitim almadan çizimlerimi yapıyorum ve geliştiriyorum. Resim yapmayı bir hobi olarak görüyorum ve seviyorum.” ifadelerini kullandı.

“HOCALARIMIZA HER ZAMAN ULAŞABİLİYORUZ”

KSBÜ’de üst yönetime ulaşmanın zor olmadığını ifade eden Gemci şunları söyledi: “ Gerek Vural Hoca, gerek üst yönetim, gerek hocalarımız olsun, ulaşmakta zorluk çekmiyoruz. Bunun için mutluyuz.”

UYGULAMALI EĞİTİM HAKKINDA BAHSETTİ

Okulların kısmen de olsa yüz yüze eğitime başlamasından dolayı mutlu olduğunu söyleyen Gemci, “Okulların açılmasından son derece mutluyum. Son sınıf olduğum için saha deneyimini yaşamak iyi oldu.” şeklinde konuştu. KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Kavuncu resmini karakalem olarak çizen Emine Gemci’ye teşekkür ederek, hediyeden dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Bu habere de bakabilirsiniz

10 YAPIDAN 8’İNİN ONARIM PROJESİ DEVAM EDİYOR

Vali Ali Çelik, Vakıflar Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek Bölge Müdürü Ahmet Aydın’dan faaliyetler hakkında bilgiler …