Anasayfa / EKONOMİ / BELEDİYENİN PROJESİNE ZAFER DESTEĞİ

BELEDİYENİN PROJESİNE ZAFER DESTEĞİ

Zafer Kalkınma Ajansı, 2020 Yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında destek almaya hak kazanan projeleri açıkladı. Kütahya Belediyesi’nin başvuru sahibi olduğu ‘Katı Atık Yönetim Merkezi Kurulumu’ projesini başarılı bulan ZAFER, 127 bin liralık fizibilitenin yüzde 100’ünü karşılayacak.

2020 Yılı Fizibilite Desteği Programı 6. Dönem kapsamında Zafer Kalkınma Ajansına yapılan proje başvuruları Yönetim Kurulu toplantısında görüşülerek desteklenmeye hak kazanan projeler açıklandı. Başarılı bulunan projeler arasında Kütahya Belediyesi’nin projesi de yer aldı.

FİZİBİLİTEYE YÜZDE YÜZ DESTEK

Program kapsamında başvurusu yapılan projelerin arasında sıyrılan, Kütahya Belediyesinin başvuru sahibi olduğu Katı Atık Yönetim Merkezi Kurulumu projesi ZAFER’den destek alacak. Fizibilitesi 127 bin lira olan proje bedelinin yüzde 100’ü ajans tarafından karşılanacak. Başarılı bulunan projelerin başvuru sahiplerinin destekten faydalanabilmesi için herhangi bir yazılı tebliğ beklemeksizin yarın, saat 17.00’a kadar sözleşme ön hazırlık süreci belgelerini matbu olarak Ajans Genel Sekreterliğine sunmaları gerekiyor. Öte yandan ZAFER, 2020 Yılı Fizibilite Desteği Programının 31.12.2020 tarihi itibarıyla kapatıldığını ve yeni bir program ilan edilene kadar başvuru alınmayacağını da duyurdu.

Bu habere de bakabilirsiniz

YÜZLERİ GÜLDÜRMEYE DEVAM

Türk Kızılay Kütahya Şubesi Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri, mahallelerdeki 65 yaş ve üzerindeki yaşlılara …