Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / AYHAN TOY: “ENGELSİZ BİR GELECEK DİLİYORUZ”

AYHAN TOY: “ENGELSİZ BİR GELECEK DİLİYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve yönetim kurulu üyeleri 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engeller Haftası dolayısıyla Kütahya Zafertepe Engelliler Spor Kulübünü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Ümran Öztürk ve dernek üyeleriyle istişarelerde bulunan MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy: “görme engelli vatandaşlarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu engelsiz bir gelecek diliyoruz” sözlerine yer verdi.

Kütahya Zafertepe Engelliler Spor Kulübünü ziyaretinde Kulüp Başkanı Ümran Öztürk ve dernek üyeleriyle istişarelerde bulunan MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy: “Milliyetçi Hareket Partisinin tüm kademeleri engelli vatandaşlarımızın ülkemizde daha iyi şartlarda yaşaması için çalışmalar yürütmektedir. Özellikle Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin bizzat talimatları ile kurulan MHP Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları Başkanlığının bu konuda önemli girişimleri vardır. Bizler de tüm kadrolarımızla engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Onlar için daha yaşanabilir bir şehir olmamız için de karşılıklı istişarelerde bulunuyoruz” ifadelerine yer verdi.

“BU DUYARLILIĞI TAŞIMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Gerek hükümetin gerekse de Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık’ın engelli vatandaşların yararına yaptıkları hizmetlerin memnuniyet verici olduğunu söyleyen Başkan Ayhan Toy: “Eksikliklerin giderilmesi için bu duyarlılığı taşımaya devam edeceğiz. Bu vesileyle 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle tüm görme engelli vatandaşlarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu engelsiz bir gelecek diliyoruz” şeklinde konuştu.

Bu habere de bakabilirsiniz

“BİTTİK, TÜKENDİK”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca geçtiğimiz haftalarda kabine toplantısı sonrası Mart …