Anasayfa / GÜNDEM / ALİ FAZIL KASAP: “ESNAFIMIZ DERTLİ”

ALİ FAZIL KASAP: “ESNAFIMIZ DERTLİ”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya Milletvekili Dr. Ali Fazıl Kasap, ilçe ziyaretleri gerçekleştirerek esnaflarla bir araya geliyor. Milletvekili Kasap yaptığı açıklamada, “Esnafımız dertli. Acilen esnafımıza yönelik bir eylem planı hayata geçmeli” dedi.

CHP Kütahya Milletvekili Dr. Ali Fazıl Kasap, Emet, Altıntaş ve Dumlupınar ilçelerinde esnafı ziyaret etti. Esnaflarla sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Kasap, bir an önce esnaflara yönelik çalışmalar yapılması gerektiğini belirtti.

“ÇİFTÇİLERİMİZİN SORUNLARINI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ GÖRÜŞTÜK”

Ziyaretlerle ilgili sosyal medya hesabı üzerinden değerlendirmelerde bulunan Kasap, “Emet İlçe Başkanlığımızın yeni binasına hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlçe Başkanımız Musa İnci ve örgütümüze hayırlı olsun. Emet ilçemizde esnaf ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Esnafımız dertli. Acilen esnafımıza yönelik bir eylem planı hayata geçmeli. Esnaf ziyaretimizin ardından Emet Ziraat Odasını ziyaret ettik. Ziraat Odası Başkanımız Sami Yüksel’le bölgede faaliyet gösteren çiftçilerimizin sorunlarını ve çözüm önerilerini görüştük. Misafirperverliklerinden dolayı Sayın Yüksel’e teşekkür ediyorum. Daha sonra Altıntaş ilçemizi ziyaret ettik. Altıntaş İlçe Başkanlığımız ve bölgede incelemelerde bulunup, görüş alışverişinde bulunuyoruz. Altıntaş İlçemizin ardından Dumlupınar’a geldik. Dumlupınar İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek burada da incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgiler aldık.” Dedi.

Bu habere de bakabilirsiniz

KÜTAHYA KADIN KOLLARI, HER HAFTA YAŞLILARLA BULUŞUYOR

Türk Kızılay Kütahya Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri, mahallelerdeki 65 yaş ve üzerindeki yaşlılara moral …