Anasayfa / SPOR / 3 İSİMLE YOLLAR AYRILDI

3 İSİMLE YOLLAR AYRILDI

Şampiyonluk mücadelesi verdiği 3. Lig’de ilk devreyi başarılı bir şekilde kapatan Belediye Kütahyaspor’da ara transfer döneminde ilk ayrılık yaşandı. Üç futbolcu ile yollarını ayıran Mavi Şimşek, ikinci devreye güçlü bir kadro ile girmek için transfer çalışmalarını sürdürürken, 10 gün sürecek Antalya kampına da başladı.

İlk devrenin sona ermesiyle transfer çalışmalarını başlatan Belediye Kütahyaspor Kulübü Yönetim Kurulu’ndan ilk ayrılık açıklaması geldi. Serhat Velioğlu, Mustafa Demirel ve Aykut Geçmen ile yollarını ayırdıklarını duyuran kulüp yönetimi yeni transfer çalışmalarını da sürdürüyor.

AYRILIK SONRASI TEŞEKKÜR

Belediye Kütahyaspor Kulübü’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada: “Formamızı başarıyla terleten Serhat Velioğlu, Mustafa Demirel ve Aykut Geçmen ile helalleşerek yollarımızı ayırdık. Bu üç futbolcumuzun, mavi lacivert formamız altında vermiş olduğu emeklerine teşekkür eder bundan sonraki futbol kariyerlerinde başarılar dileriz” sözlerine yer verildi.

10 GÜNLÜK KAMP BAŞLADI

Bir yandan transfer çalışmalarını sürdüren Mavi Şimşek bir yandan da sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarını sürdürüyor. Devre arası hazırlık döneminin ilk etabını Kütahya’da tamamlayan Belediye Kütahyaspor, kamp için Antalya’ya hareket etti. Belek’te 10 günlük kampa giren mavi lacivertliler, hazırlık maçlarının ardından 25 Ocak’ta Antalya kampını tamamlayacak. Şimşek, Antalya kampı sonrası yapacağı 2 günlük iznin ardından, Halide Edip Adıvar maçı hazırlıklarına başlayacak.

Bu habere de bakabilirsiniz

“TÜM OYUNLARI BOZACAĞIZ”

Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Cahit Özel,  Nazilli Belediyespor maçının ardından hem kulübe hem de stada …