Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / DENETİMLİ SERBESTLİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

DENETİMLİ SERBESTLİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü İle Tavşanlı Belediyesi Arasında “Kamuya Yararlı İşte Ücretsiz Çalıştırılma”ya ilişkin iş birliği protokolü imzalandı. Bu uygulama ile denetimli serbestlik kapsamındaki yükümlülerin topluma kazandırılması amaçlanıyor.

Tavşanlı Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdür Vekili Fulya Erdoğan, Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti. Ziyarette 2 kurum arasında denetimli serbestlik işbirliği protokolü imzalandı.  Belediye Başkanı Mustafa Güler, hayata geçirilen bu protokollerin denetimli serbestlik kapsamındaki yükümlülerin topluma kazandırılmasında önemli rol oynadığına vurgu yaptı. İmzalanan protokolün hayırlı olmasını dileyen Başkan Güler, Müdür Vekili Fulya Erdoğan’a da ziyareti dolayısıyla teşekkür etti. Protokol kapsamında bu haktan faydalanacak hükümlüler ihtiyaçlara göre kamu kurum ve kuruluşları ile camiler ve okullar gibi alanlarda istihdam ediliyor.

Bu habere de bakabilirsiniz

REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETİ ALINACAK

İstinye Üniversitesi, Reklam Ajansı Danışmanlık ve Hizmet Alım İhalesi yapacak. Basın İlan Kurumu (BİK) ilan.gov.tr internet …