Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / GÜLER: “HİZMETLERİMİZ DAHA HIZLI”

GÜLER: “HİZMETLERİMİZ DAHA HIZLI”

Tavşanlı Belediyesi, hizmet araçlarına yenilerini ekleyerek araç filosunu güçlendiriyor. Bu çerçevede Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle alınan yeni arazözün kazasız belasız hizmet sunması için kurban kesildi.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler ve Başkan Yardımcısı İsmail Aka İtfaiye Amirliği’ne giderek kurban kesilen yeni aracın başında dua etti. Başkan Güler burada yaptığı açıklamada, aracın daha önce Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlara tanıtıldığını söyleyerek, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’mızın desteğiyle parkurumuza kazandırdığımız yeni aracımız yangın durumlarında kullanılabileceği gibi sulama amaçlı da hizmet verecek” dedi.  Sunulan hizmetlerin kalite ve niteliğinin artırılması amacıyla Belediye araç filosunun genişletilmesine büyük önem verdiklerini dile getiren Başkan Mustafa Güler, “Rabbim araçlarımızı kazasız belasız kullanmayı, halkımıza hayırlı bir şekilde hizmet etmeyi nasip etsin” ifadelerini kullandı.

Bu habere de bakabilirsiniz

AŞILAMA 30 NİSAN’A KADAR DEVAM EDECEK

Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde, Bakanlık tarafından ülke genelinde uygulamaya konulan büyükbaş hayvanlara yönelik …