Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / BAŞKAN CEYHUN’DAN KAZCIOĞLU’NA ZİYARET

BAŞKAN CEYHUN’DAN KAZCIOĞLU’NA ZİYARET

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ilçe ziyaretleri kapsamında Simav, Gediz ve Pazarlar’ı ziyaret etti. Naşa Beldesi Güneş Enerji Santrali’nin açılışının yapıldığı ziyarette Kazcıoğlu Otomotiv ile Simav Ticaret ve Sanayi Odası da ziyaret edildi.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Simav Naşa beldesine giden Başkan Ceyhun Naşa Belde Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Güneş Enerji Santralinin açılışına katıldı. Açılış sonrası: “Beldemizin enerji tüketimine olumlu katkılar sunacak santralimizin hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YENİ FABRİKAYA ZİYARET

Naşa’nın ardından Simav’a geçen Sebahattin Ceyhun, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Kulat, İlçe Belediye Başkanı Adil Biçer ile birlikte Otomotiv Yedek Parça Üzerine üretim yapan Kazcıoğlu Otomotiv üretim tesislerini ve Genel Müdürü Şener Kazcıoğlu’nu ziyaret etti. Ceyhun’un ikinci durağı ise Kazcıoğlu İndustrial Üretim Tesisleri oldu. Genel Müdür İsmet Kazcıoğlu’nu yeni fabrikalarında ziyaret eden heyet, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeref Kazcıoğlu’na hayırlı olsun dileklerini iletti.

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN

Simav’dan sonra Gediz ve Pazarlar ilçesini ziyaret eden İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, ilk olarak Gediz ilçe teşkilatının yönetim kurulu toplantısına katıldı. Parti hizmet binasında konuşan Ceyhun: “Partimizin güç kaynağı olan teşkilat kademelerimiz daha iyi bir gelecek için gayret ediyorlar. Bütün dava arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Teşkilatımızdan aldığımız güçle daha nice tarihi başarılara hep birlikte imza atacağız” sözlerine yer verdi. Son olarak Pazarlar ilçesini bir ziyaret gerçekleştiren Sebahattin Ceyhun, Daşhan Gıda Tesislerini ziyaret ederek her zaman üreticinin yanında olduklarını dile getirdi.

Bu habere de bakabilirsiniz

AYDINLATMA DİREĞİNE ÇARPIP KARŞI TARAFA GEÇTİ

Eskişehir’de seyirde halinde iken sürücüsünün kontrolü kaybetmesi sonucu çok sayıda takla atan otomobil karşı şeride …