Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / KSBÜ ÖĞRENCİSİNDEN BAŞARI

KSBÜ ÖĞRENCİSİNDEN BAŞARI

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Tıp Öğrencileri Birliği üyesi ve aynı zamanda bu birliğin Halk Sağlığı Direktörü Ayşe Billur Ziştovili, Turuncu Halk Sağlığı Dergisi Yayın Ekibi Takımına seçildi.

KSBÜ Tıp Fakültesi öğrencilerinden Ayşe Billur Ziştovili, halk sağlığı üzerine yayınlar yapan Turuncu Halk Sağlığı Dergisi Yayın Ekibi takımında yer alacak.

 “KSBÜ’YÜ BU DERGİDE TEMSİL ETTİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Türk Tıp Öğrencileri Birliğinde yer alan öğrencilerin makalelerinin bulunduğu dergide faaliyet göstereceği için kendini şanslı hissettiğini belirten Ziştovili, “ Ayrıca KSBÜ’yü bu dergide temsil ettiğim için çok mutluyum.” dedi.

DERGİNİN İNGİLİZCE ÇEVİRİSİ YAPILACAK

Yabancı uyruklu öğrencilerin de dergiyi okuyabileceğini belirten Ziştovili, “Yurt dışından gelerek ülkemizde eğitim gören öğrenci arkadaşlarımızın dergimizi okuyabilmesi ve dergimizin daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için İngilizce çevirisinin de yapılacağını söylemek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu habere de bakabilirsiniz

“BİTTİK, TÜKENDİK”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca geçtiğimiz haftalarda kabine toplantısı sonrası Mart …