Anasayfa / GÜNDEM / HALI SAHADA SONA DOĞRU

HALI SAHADA SONA DOĞRU

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, ilçemizde devam eden Kapalı Halı Saha Sosyal Tesisleri çalışmalarını yerinde inceledi.

İlçemiz Kapalı Halı Saha Sosyal Tesisleri çalışmalarını yerinde inceleyen Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’a, Gediz Belediyesi Meclis Üyesi Kazım Alan eşlik etti.

“VATANDAŞIMIZ EN İYİSİNE LAYIK”

Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Akçadurak; “Her zaman her şeyin en iyisine layık olan vatandaşlarımız için bütün gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz. İlçemizde neredeyse her mahallede vatandaşlarımızın spor ihtiyacını gidermek adına, vatandaşlarımızın sağlıklı ve güvenilir ortamlarda spor yapabilmelerine olanak sağlamak amacıyla, herkese spor yapma alışkanlığı kazandırmak, sağlıklı bir toplum oluşturmak için başlattığımız bu projede kapalı halı saha, futbol sahası ve çok amaçlı spor alanları tamamlanarak hizmete sunulmuştur. İlçemize kazandırılan Kapalı Halı Sahaya ek olarak Sosyal Tesisler yapım çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Sosyal Tesisler içerisinde soyunma ve duş kabinleri, WC’ler, Kafeterya, idari büro yer almaktadır. Çalışmaların tamamlanmasıyla yıllardır sporseverlerin özlemle beklediği Kapalı Halı Sahayı hizmete sunacağız.” açıklamasında bulundu.

Bu habere de bakabilirsiniz

AMERİKA’DA YAŞANANLAR VE DEMOKRASİ DERSİ

Amerika’da yaşananlar Hollywood film senaryolarında üretilmiş kurgusal bir senaryo gibi oluşturulan gerçek bir olaylar zinciri …