Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / BİR YILDA 4 TASARIM ÖDÜLÜ

BİR YILDA 4 TASARIM ÖDÜLÜ

AYLA koleksiyonu ile ivme kazanan Kütahya Porselen’e bir ödül de Japonya’dan geldi. Kunter Şekercioğlu’nun tasarladığı AYLA Koleksiyonu ile Japan Institute of Design Promotion tarafından Good Design Award’a layık görülen Kütahya Porselen, bir sene içerişinde dördüncü tasarım ödülünü almış oldu.

BAŞARI SENİN HAKKIN

Kütahya Porselen’e kazandırdığı dördüncü tasarım ödülü nedeniyle Kunter Şekercioğlu’nu tebrik eden Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: “En diyebileceğim her şeyde sen varsın Kunter Şekercioğlu. Kütahya Porselen senin sayende yarattığın sinerji ile daha çok ödül alacak. Birlikte çalışmak bizim için büyük keyif. İyi ki varsın. Başarı senin hakkın.  Kunter Şekercioğlu’nun tasarladığı AYLA koleksiyonu Japonya’dan ödülle döndü. Bir sene içerisine dördüncü tasarım ödülünü aldığımız AYLA koleksiyonu, Japan Institute of Design Promotion tarafından Good Design Award’a layık görüldü” ifadelerine yer verdi.

Bu habere de bakabilirsiniz

“BİTTİK, TÜKENDİK”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca geçtiğimiz haftalarda kabine toplantısı sonrası Mart …