Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / YELDA İPEKLİ KÜTAHYA PORSELEN’İN 50. YILINI KUTLADI

YELDA İPEKLİ KÜTAHYA PORSELEN’İN 50. YILINI KUTLADI

Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetim Uzmanı Yelda İpekli, Kütahya Porselen’in 50. Yılı nedeniyle sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. İpekli yaptığı açıklamada, “Ülkemizin önemli  aile işletmelerinden biri olarak, Türkiye’nin  50 yıllık ticari-kültürel  tarihe tanıklık etmenin gücünü, son kuşak temsilcilerinin çaba, özveri ve yenilikçi yaklaşımlarını hissetmek umut veriyor. Kim demiş kahvenin 40 yıllık hatırı var diye, Kütahya Porselen ile 50 yıllık hatırı var gönlümüzde” ifadelerine yer verdi.

“KÜTAHYA PORSELEN USTALIKLA ÜRÜN YERLEŞTİRMESİ YAPARAK İMZASINI ATMIŞTI”

Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetim Uzmanı Yelda İpekli, “Yıl 2016 /Kasım. Türkiye gündeminde “UFO” vardı. Görenler, duyanlar ciddi gündem yaratmıştı. Gerçek Zamanlı Pazarlamanın en iyi örneklerinden biri de tam olarak bu gündemi desteklemişti. Kütahya Porselen, “Telaş yapmayın, bizdik…” diyerek ustalıkla ürün yerleştirmesi yaparak o günlere imzasını atmıştı. Nedir Gerçek Zamanlı Pazarlama?; Sosyal medyanın etkisiyle etkileşimi son derece yüksek, hızlı hareket etmeyi gerektiren bir marka iletişimi yöntemi. Gündemdeki olayları, güncel yaklaşımları, hedef kitleye göre yorumlayarak ürün/içerik yerleştirmesi veya paralel bir gündem noktası yaratarak  mesajlaştırma çalışmasıdır. Kurumun genç ve dinamik marka değerlerini öne çıkarmak için etkili yöntemlerden biridir. Genç hedef kitleye ulaşmak, özellikle yenilikçi vizyonu ortaya koymak açısından önemlidir. Şunu unutmamalı ki; Gerçek Zamanlı Pazarlama Bir Strateji Değil Bir Taktiktir. Sadece “sosyal medya “ aracı değil ciddi bir İçerik Pazarlama Yöntemidir. Yani oluşturulacak içerik markayı farklı platformlarada taşıyabilir.

“KİM DEMİŞ KAHVENİN 40 YILLIK HATIRI VAR DİYE, KÜTAHYA PORSELEN İLE 50 YILLIK HATIRI VAR GÖNLÜMÜZDE”

Kütahya porselen, geçtiğimiz günlerde 50. Yılını kutladı. Cenk Girginol tarafından hazırlanan kültürümüzün önemli detayı Türk Kahvesini hikayeleştiren kitabı ile kurumun fincan kolleksiyonu ve nice heyecan veren yeniliklerini hatırlamamıza vesile olan bir kutlamaydı.  Ülkemizin önemli  aile işletmelerinden biri olarak, Türkiye’nin  50 yıllık ticari-kültürel  tarihe tanıklık etmenin gücünü, son kuşak temsilcilerinin çaba, özveri ve yenilikçi yaklaşımlarını hissetmek umut veriyor.
Kim demiş kahvenin 40 yıllık hatırı var diye, Kütahya Porselen ile 50 yıllık hatırı var gönlümüzde.” İfadelerine yer verdi.

Bu habere de bakabilirsiniz

23 ŞAHIS YAKALANDI 19’U TUTUKLANDI

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda aranan 23 şahsın yakalandığı, şahıslardan 19’unun tutuklandığı …