Anasayfa / EĞİTİM / “TEHLİKE HENÜZ GEÇMEDİ”

“TEHLİKE HENÜZ GEÇMEDİ”

İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, okul ziyaretleri kapsamında Atatürk Lisesi ve Kütahya Lisesi’nde öğrencilerle bir araya geldi.

İl Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT okul ziyaretlerine Atatürk Lisesi ile devam etti. Ortaöğretim Hizmetleri Şube Müdürü İrfan KANIK ile Atatürk Lisesi’nde incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Salgın hastalık tehlikesinin henüz geçmediğini belirten İl Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT öğrencilere hijyen kurallarına uymanın öneminden bahsederek bir an önce salgın hastalık tehlikesinden kurtulup normal gündeme dönebilme temennisinde bulundu. Öğrenci ve öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yılını kutlayan İl Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, incelemelerinin ardından okuldan ayrıldı.

KÜTAHYA LİSESİ DEPREME DAYANIKLI BULUNMADIĞI İÇİN YIKILACAK

İl Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT ve Ortaöğretim Hizmetleri Şube Müdürü İrfan KANIK, ayrıca Kütahya Lisesi’ne ziyaret gerçekleştirdiler. İl Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, Kütahya Lisesinin eğitim öğretime devam ettiği yeni inşa edilen binada incelemelerde bulundu, Okul Müdürü Veysel ZEYBEK’ten bilgi aldı. Yeni eğitim öğretim yılının ve okul binasının hayırlı olması dileklerini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, sınıflarda öğrencilerle bir araya geldi. Kütahya Lisesi’nin bu yıla kadar eğitim öğretime devam edilen binası, depreme dayanıklı bulunmadığı için, hakkında, Bakanlık tarafından yıkım kararı verildi.

Bu habere de bakabilirsiniz

YELDA İPEKLİ KÜTAHYA PORSELEN’İN 50. YILINI KUTLADI

Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetim Uzmanı Yelda İpekli, Kütahya Porselen’in 50. Yılı nedeniyle sosyal medya hesabından …