Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / CEYDA ÇETİN ERENLER: “ZAFER OSB’MİZ İÇİN VERDİĞİMİZ GAYRETLER PEŞ PEŞE GÜZEL GELİŞMELERLE NETİCELENİYOR”

CEYDA ÇETİN ERENLER: “ZAFER OSB’MİZ İÇİN VERDİĞİMİZ GAYRETLER PEŞ PEŞE GÜZEL GELİŞMELERLE NETİCELENİYOR”

AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan ile Ceyda Çetin Erenler, Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Zafer Organize Sanayi Bölgesi’nin “Doğal Gaz Bağlantı Hattı Projesinin” gerçekleştirilmesi amacıyla ihtiyaç duyulan acele kamulaştırma kararı taleplerinin onaylanmasıyla ilgili açıklama bulundu.

“ZAFER OSB’MİZ  İÇİN VERDİĞİMİZ GAYRETLER PEŞ PEŞE GÜZEL GELİŞMELERLE NETİCELENİYOR”

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler yaptığı açıklamada, “Stratejik konumu, istihdam avantajları, yatırıma müsait alanları ile yatırımcının gözbebeği Kütahya’mızın, OSB’si Zafer Organize Sanayi Bölgemizde altyapı çalışmalarının bir an önce tamamlanması için verdiğimiz gayretler peş peşe güzel gelişmelerle neticeleniyor” dedi. Kamulaştırma kararının Kütahya’ya hayırlı olmasını temenni eden Erenler, ” Kütahyalı hemşerilerimiz adına Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’a, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank’a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez’e ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

AHMET TAN: “ZAFER OSB’NİN BİR MERHALESİ DAHA ÇÖZÜME KAVUŞTU”

AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan ise, “2016 yılından beri gelişmesi için emek verdiğimi Zafer OSB’nin bir merhalesi daha çözüme kavuştu.  Zafer Organize Sanayi Bölgesinin Doğal Gaz Bağlantı Hattı projesinin gerçekleşmesi için gerekli olan kamulaştırma onayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanarak Resmi Gazete’de yayınlandı. Kütahya’mıza ve Zafer OSB’ye desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’e ve bu hususta emeği geçen herkese Kütahyalı hemşehrilerimiz adına şükranlarımı arz ediyorum. Kütahya’mıza ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.” Dedi.

Bu habere de bakabilirsiniz

YELDA İPEKLİ KÜTAHYA PORSELEN’İN 50. YILINI KUTLADI

Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetim Uzmanı Yelda İpekli, Kütahya Porselen’in 50. Yılı nedeniyle sosyal medya hesabından …