Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / ALİM IŞIK: “1. OSB VE 2. OSB İÇİN ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

ALİM IŞIK: “1. OSB VE 2. OSB İÇİN ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) incelemelerde bulundu.

Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, ilk olarak OSB Müdürlüğü’nü ziyaret etti. 

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette 1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tolga ESKİOĞLU, Yönetim Kurulu Başkan vekili Emin YÜCE ile Yönetim Kurulu Üyeleri Kamil OLÇAR, Ömer AŞMAN ve Bölge Müdürü Veli YILMAZ ile bir araya gelen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Yönetim Kurulu Başkanı Tolga ESKİOĞLU’ndan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, Başkan Işık’a teşekkür ederek, ilimiz için yapılan çalışmalarda başarıların devamını diledi.

“FİRMALARIMIZ ŞEHRİMİZİN YÜZ AKI OLACAK ŞEKİLDE ÜRETİMLERİNE DEVAM EDİYOR”

OSB Bölge Müdürlüğü ziyaretinde açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Haftalık saha ziyaretleri kapsamında 1. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz ve burada işyeri olan iş insanlarımızı ziyaret ediyoruz. Öncelikle gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalardan dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Tolga beye teşekkür ediyorum. 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmalarımız şehrimizin yüz akı olacak şekilde üretimlerine neredeyse tam kapasite olarak devam ediyorlar. Bizde belediye olarak 1. OSB ve 2. OSB’nin altyapısında varsa yapılması gerekenler konusunda elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. En son 1. OSB giriş yolu genişletme çalışmasını gerçekleştirdik. Ayrıca burada aydınlatma ile ilgili proje çalışmalarımız da devam ediyor. Bu vesileyle herkese sağlıklı başarılı bir üretim yılı diliyorum, dedi.

Başkan Işık, daha sonra Sanayi Bölgemizde faaliyetlerini sürdüren Ceylan Tekstil fabrikasını ziyaret etti. Ziyarette fabrikanın yetkilisi Mustafa Ceylan ve Yunus Ceylan tarafından karşılanan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, personelle görüştü, üretim alanlarını gezdi. Son olarak Sanayi Bölgemizde faaliyetlerini sürdüren Bemka Tekstil fabrikasını ziyaret eden Kütahya

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, ziyarette fabrika yetkilisi Oğuz Seçen ile görüşerek işleyiş ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Bu habere de bakabilirsiniz

YELDA İPEKLİ KÜTAHYA PORSELEN’İN 50. YILINI KUTLADI

Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetim Uzmanı Yelda İpekli, Kütahya Porselen’in 50. Yılı nedeniyle sosyal medya hesabından …