Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / OSMANGAZİ EDAŞ’TAN KORONAVİRÜSE KARŞI DİJİTAL ÇÖZÜM

OSMANGAZİ EDAŞ’TAN KORONAVİRÜSE KARŞI DİJİTAL ÇÖZÜM

Koronavirüse karşı sosyal mesafeyi korumak amacıyla Osmangazi EDAŞ ile Prizma AŞ önemli bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu kapsamda kullanıcılarının şebeke bağlantısı işlemlerinin online platformda yapılmasını sağlayan Prizma AŞ’nin PWIRE sistemi Nisan ayının sonuna kadar ücretsiz hizmet vermeye başladı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün (Covid-19) etkilerini azaltmak, yayılımını önlemek amacıyla tedbirler alan Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), Prizma AŞ ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde önlemlerine bir yenisini daha ekledi. Buna göre Prizma AŞ, kullanıcıların şebeke bağlantısı başvurularındaki işlemlerinin online platformda yapılmasını ve işlemlerin çok daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayan PWIRE sistemindeki hizmetlerden Nisan ayının sonuna kadar ücret almayacak. Dijital ortamda işlemlerin ücretsiz gerçekleşmesi sayesinde çalışanları ile paydaşları arasındaki sosyal mesafeyi koruyarak koronavirüsün etkilerine karşı toplum sağlığını düşünen Osmangazi EDAŞ, geçtiğimiz günlerde hayata geçirdiği önlemlere de bir yenisini daha eklemiş oldu. Konuyla ilgili uzaktan eğitim, destek ve bilgi için info@oedas.com.tr adresine yazabilir veya www.pwire.com.tr adresi ziyaret edilerek bilgi alınabilir.

Bu habere de bakabilirsiniz

İLKNUR HEMŞİRE KORONA VİRÜSÜNÜ YENDİ

İstanbul Pendik’te yaşayan ve geçtiğimiz günlerde bir video paylaşarak korona virüsüne yakalandığını açıklayan Kütahyalı İlknur …