Anasayfa / EKONOMİ / ŞEKERBANK’TAN KUTSO ÜYELERİNE FİNANSMAN

ŞEKERBANK’TAN KUTSO ÜYELERİNE FİNANSMAN

Şekerbank ile Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) arasında işbirliği protokolü imzalandı.

İmzalanan protokol kapsamında, KUTSO üyesi KOBİ’lere, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli 60 aya varan vadelerle finansman fırsatı geldi.

“ŞEKERBANK’TAN KUTSO ÜYESİ KOBİ’LERE ÖZEL, 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ VEYA 3 AYDA BİR TAKSİT ÖDEMELİ FİNANSMAN”

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç ile Şekerbank Kütahya Şubesi Müdürü Metin Tiken tarafından KUTSO’da imzalanan protokol ile KUTSO üyesi KOBİ’ler, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli 60 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

ŞEKERBANK KÜTAHYA ŞUBE MÜDÜRÜ METİN TİKEN: “ANADOLU’DAKİ ÜRETENLERİN YANINDAYIZ”

Şekerbank Kütahya Şube Müdürü Metin Tiken, 66 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında olduklarını belirterek, “Türkiye’nin kalkınmasında büyük rol oynadığına inandığımız KOBİ’lerin, Şekerbank’ın desteği ile büyümesini ve onların bankası olmayı istiyoruz. Bu doğrultuda hazırladığımız paket ile KOBİ’lere, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyoruz” dedi.

KUTSO BAŞKANI İSMET ÖZOTRAÇ: “FİNANS KAYNAKLARI, İŞ DÜNYASI AÇISINDAN SEVİNDİRİCİ”

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç,  Şekerbank’ın KOBİ’ler için başlattığı kampanyaların iş dünyası açısından sevindirici olduğunu, KUTSO ile yapılan iş birliğinden memnuniyet duyduğunu dile getirerek teşekkür etti.

Bu habere de bakabilirsiniz

ÇİNİ VE SERAMİK İHRACATI UR-GE İLE GELİŞECEK

Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat …