Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / CHP İL BAŞKANI ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ MAZBATASINI ALDI. “MAZBATAMIZI TÜM KADINLARIMIZ,GENÇLERİMİZ,EMEKÇİLERİMİZ,İŞSİZLERİMİZ VE TÜM EZİLENLER İÇİN ALDIK”

CHP İL BAŞKANI ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ MAZBATASINI ALDI. “MAZBATAMIZI TÜM KADINLARIMIZ,GENÇLERİMİZ,EMEKÇİLERİMİZ,İŞSİZLERİMİZ VE TÜM EZİLENLER İÇİN ALDIK”

Kütahya Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına 16 Şubat 2020 Pazar günü yapılan il kongresinde tekrar şeçilen ve güven tazeleyen Zeliha Aksaz Şahbaz Merkez İlçe  Şeçim kurulu Başkanlığından İl Başkanlığı matbatasını aldı.CHP İl Başkanı Şahbaz Mazbata almaya kalabalık bir partili gurubuyla gitti. Başkan Şahbaz mazbatasını aldıktan sonra kendisine eşlik eden kalabalık partili çalışma arkadaşlarına hitap ederek şunları söyledi.

“Bugün İlçe Seçim Kurulundan mazbatamızı alarak görevimize başladık. Mazbatamızı sadece kendimiz adına değil, kadınlarımız, gençlerimiz, emekçilerimiz, işsizlerimiz ve bu ülkenin ezilenleri adına aldık. Bu ülkeye hak, hukuk ve adaleti getirmek, güçlülerin değil balkın iktidarını kurmak, demokratik laik hukuk devletini yeniden inşa etmek  üzere aldık. Görevimiz bu hedef doğrultusunda büyük bir sorumlulukla partimizle tek yürek olarak çalışmaktır.

Partimize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun.

Bu habere de bakabilirsiniz

İLKNUR HEMŞİRE KORONA VİRÜSÜNÜ YENDİ

İstanbul Pendik’te yaşayan ve geçtiğimiz günlerde bir video paylaşarak korona virüsüne yakalandığını açıklayan Kütahyalı İlknur …