Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / KÜTAHYA BELEDİYESİ KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİNİN PROJESİ OLAN; KÜTAHYA GENÇLİK TV YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR

KÜTAHYA BELEDİYESİ KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİNİN PROJESİ OLAN; KÜTAHYA GENÇLİK TV YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR

Kütahya Gençlik TV projesi Kütahya Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Talat Alparslan DİNÇER tarafından, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Âlim IŞIK’a tanıtıldı.

Kütahya Kent Konseyi Gençlik Meclisinin çalışmalarını sosyal medya aracılığıyla yerel ve ulusal arenada kullanıcılar ile paylaşmak, gençliği sosyal medyayı doğru kullanmaya teşvik etmek ve Kütahya gençliğinin sosyal medyada etkin ve verimli bir şekilde temsil edilmesini sağlamak amacıyla Kütahya Gençlik TV projesi kuruldu. Kütahya Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Talat Alparslan DİNÇER tarafından, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Âlim IŞIK’a proje tanıtıldı. Proje, Başkan IŞIK’tan tam puan aldı. Başkan IŞIK, “Gençler Soruyor” programının ön çekimleri için kamera karşısına geçerek Kütahya gençliğine hitap etti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kütahya Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Talat Alparslan DİNÇER;

“Kütahya gençliğine özel içerikler üreterek gençliğimizin huzuruna çıkacağız. Tamamı gönüllü olarak çalışacak güçlü bir gönüllü grubuna sahibiz. “Gençler Soruyor, Sokak Röportajları, Gezelim Görelim” isimlerini verdiğimiz üç ayrı temada içerikler üreterek gençlerimizin beğenisine sunacağız. Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Âlim IŞIK’a projemizi tanıttık. Kendilerine projemize ve Kütahya gençliğine göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.” İfadelerini kullandı.

Bu habere de bakabilirsiniz

BAKAN KURUM’DAN SANAYİ ESNAFINA MÜJDELİ HABER

Kütahya’nın Simav ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Simav’a yeni …