Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / LAV AMBİENTE FUARINDA GÖZ KAMAŞTIRDI

LAV AMBİENTE FUARINDA GÖZ KAMAŞTIRDI

Camın yenilikçi markası LAV, 7-11 Şubat günleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen Ambiente Fuarı’da 2020 trendlerini yansıtan yeni konseptlerini ve koleksiyonlarını sergiledi.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, uluslararası mobilya, dekorasyon, aksesuar, züccaciye ve hediyelik eşya fuarı Ambiente’ye bu yıl da katılarak yeniliklerini sergiledi. 7 – 11 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleştirilen fuarda LAV; Orman Yeşilleri, Gökkuşağının Yansıması, Kültürel Zenginlik ve Mat Yalınlık temalı koleksiyonları ile Dark Pastel ve Tricolor serileri tanıttı. 93 ülkeden 4 bin 500’den fazla katılımcının yer aldığı fuarda LAV’ın yenilikçi tasarımları kadar ilham veren sunumları da büyük beğeni topladı.

TUĞRUL BARAN: “DÜNYANIN EN BÜYÜK BEŞİNCİ SOFRA CAMI ÜRETİCİSİ OLARAK DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA SOFRALARA KONUK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ambiente Fuarı’nın son derece başarılı geçtiğini belirten LAV Genel Müdürü Tuğrul Baran, şunları söyledi: “Sadece Almanya’nın değil tüm Avrupa’nın en önemli fuarlarından olan Ambiente, markalara pazarlama ve satış anlamında ciddi fırsatlar yaratıyor. Biz de bu yıl bu fırsattan ziyadesiyle istifade ettik ve yeni işbirlikleri için el sıkıştık. Fuarda kadeh, kase, viski bardağı gibi farklı kategorilerdeki en yeni ürünlerimizin yanı sıra Dark Pastel ve Tricolor adını taşıyan renkli ürün serilerimizi sergiledik. Ambiente’de tanıttığımız yenilikçi, estetik ve modern tasarımlarımız ve ilham veren sunumlarımız bize yeni anlaşmalar olarak döndü. Dünyanın en büyük beşinci sofra camı üreticisi olarak bundan sonra da dünyanın dört bir yanında sofralara konuk olmaya devam edeceğiz.”

LAV’ın Ambiente Fuar’ında tanıttığı 2020 koleksiyonlarında, pastel tonlar karmaşadan uzak, güçlü formlara, doğanın güzelliği ışıltılı sunumlara, farklı kültürler benzersiz desenlere, gökkuşağının renkleri ise yüksek enerjiye dönüşüyor.

Bu habere de bakabilirsiniz

“TALEPLERİ GERÇEKLEŞTİREREK HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYACAĞIZ”

Gültepe Mahallesini Başkan Yardımcıları Ömer Köse, Salih Özden, Murat Arık ile birlikte ziyaret eden Kütahya …