Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / KUDRET ARMAĞAN: “ÖĞRENCİLERİMİZİ BALONLARLA KARŞILIYOR, İÇLERİNE DOLDURDUKLARI STRESİ PATLATMALARINI İSTİYORUZ”

KUDRET ARMAĞAN: “ÖĞRENCİLERİMİZİ BALONLARLA KARŞILIYOR, İÇLERİNE DOLDURDUKLARI STRESİ PATLATMALARINI İSTİYORUZ”

Simav Meslek Yüksekokulumuzda görev yapan ve Motivasyon Otobüsü projesinin yürütücüsü olan Öğr. Gör. Kudret Armağan, Afyonkarahisar’ın yerel televizyon kanalı olan Kanal 3’te yayımlanan Güngör Avcıoğlu’nun sunduğu Söyleyeceklerimiz Var programının konuğu oldu. Öğr. Gör. Armağan, “Öğrencilerimizi balonlarla karşılıyor, içlerine doldurdukları stresi patlatmalarını istiyoruz. İletişim çalışması yaparak, kendilerini özgüvenli bir şekilde tanıtmalarını sağlıyoruz.” Dedi.

Öğr. Gör. Kudret Armağan, Kanal 3’te yayımlanan Söyleyeceklerimiz Var programının konuğu oldu. Gazeteci Güngör Avcıoğlu tarafından sunulan programa katılan Öğr. Gör. Kudret Armağan, Avcıoğlu’nun projeye ilişkin sorularını yanıtladı. Motivasyon Otobüsü projesini kendi öğrencilik yıllarından yola çıkarak kurduğunu ifade eden Öğr. Gör. Armağan, “Dezavantajlı gruplar olarak adlandırabileceğimiz ‘özel kardeşlerimize’ ve kırsal kesimde yaşana çocuklarımıza yönelik bu proje kapsamında bugüne kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Kütahya, Erzincan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde eğitimler verdik” dedi. Eğitimin içeriğine de değinen Armağan, “Öğrencilerimizi balonlarla karşılıyor, içlerine doldurdukları stresi patlatmalarını istiyoruz. İletişim çalışması yaparak, kendilerini özgüvenli bir şekilde tanıtmalarını sağlıyoruz. Bunun gibi çeşitli iletişim eğitimleri verip her eğitimden önce oyunlar oynuyoruz. Öğrencilerimizi eğitimin sonunda pamuk şekerlerle uğurluyoruz” şeklinde konuştu.

Bu habere de bakabilirsiniz

TARIM VE EKONOMİ ALANINDAKİ GELİŞMELER DEĞERLENDİRİLDİ

Kütahya Valisi Ali Çelik, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine iadeyi ziyarette bulundu. KÜTBO Yönetim Kurulu …