Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİNDEN ORTAK AÇIKLAMA

AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİNDEN ORTAK AÇIKLAMA

AK Parti Kütahya Milletvekilleri, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş’ın görevinden ayrıldığını duyurmasının  ardından ortak basın açıklaması yaparak, “İl Başkanımız Sayın Ali Çetinbaş’a, Kütahya’mıza yapmış olduğu hizmetleri ve gayretli çalışmaları için ilimiz adına gönülden teşekkür eder, bundan sonra da AK Partimize tüm gücüyle hizmet etmeye devam edeceğine olan inancımızı belirtir, çalışmalarında başarılar dileriz.” Dedi.

AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler, Ali Çetinbaş’ın AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevinden ayrılması ile ilgili ortak basın açıklamasında bulunarak şu ifadelere yer verdi: “İl Başkanımız Sayın Ali Çetinbaş’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevini 2015’ten beri başarıyla sürdüren Sayın Ali Çetinbaş, görevinden ayrılma kararını Partimiz yetkilileriyle daha önceden paylaşmış ve bugün itibariyle de talebinin uygun görülmesi üzerine İl Başkanlığı görevinden ayrılmıştır.

“GÖREVLERİMİZ, BULUNDUĞUMUZ YERLER, UNVANLARIMIZ GEÇİCİ, AK PARTİMİZE VE MİLLETİMİZE HİZMET AŞKIMIZ EBEDİDİR”

AK Parti davası ben değil biz diyen, milletimize hizmet eden dava erlerinin omuzlarında bugünlere gelmiştir.  Bizler milletimize hizmetkar olmaya geldik diyen Dünya Lideri, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bu kutlu yolda hep birlikte yürüyoruz. Bu amaçla İl Başkanımızla birlikte Kütahya’mız ve ilçelerimize hizmet götürmenin gayreti içerisinde bugüne kadar birlikte çalıştık.  Görevlerimiz, bulunduğumuz yerler, unvanlarımız geçici, AK Partimize ve milletimize hizmet aşkımız ebedidir… İl Başkanımız Sayın Ali Çetinbaş’a, Kütahya’mıza yapmış olduğu hizmetleri ve gayretli çalışmaları için ilimiz adına gönülden teşekkür eder, bundan sonra da AK Partimize tüm gücüyle hizmet etmeye devam edeceğine olan inancımızı belirtir, çalışmalarında başarılar dileriz.”

Bu habere de bakabilirsiniz

EROL ERTÜRK: “ÇOKLU BARO, BAROLARIN SİYASALLAŞMASINA SEBEBİYET VERECEKTİR”

Kütahya İYİ Parti İl Başkanı Erol Ertürk, kıdem tazminatı ve Barolarla ilgili görüşlerini açıkladı. İyi …