Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / IRAKLI HASTA , PARKHAYAT HASTANESİNDE ŞİFA BULDU

IRAKLI HASTA , PARKHAYAT HASTANESİNDE ŞİFA BULDU

Bel kayması şikayeti ile yurtdışından  ameliyat olmak için gelen   Jınan  Hameed   İbrahim   Al-Aanı, PARKHAYAT Kütahya Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı op. Dr. Reşat Uyar tarafından ameliyat edildi.

BEL KAYMASININ TEDAVİSİ MÜMKÜN

PARKHAYAT Kütahya Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı op. Dr. Reşat Uyar ,bel kayması insanların  %5 inde görülebilen bir hastalıktır. omurga dengesi bozulması nedeniyle bacakları çalıştıran sinirlerde sıkışma ve zedelenmeler meydana gelir. güvenli bir ameliyatla hastalar şifa bularak günlük hayatlarına  mutlu bir şekilde devam edebilirler” dedi.

Belinde kayma ve omurilik kanalında daralma nedeniyle yıllardan beri bel ağrısı, bacaklarında ağrı, kasılma ve yürüme güçlüğü çeken Jınan  Hameed   İbrahim   Al-Aanı, ameliyattan sonra bacaklarındaki kasılma, ağrı ve uyuşma şikayetlerinin tamamen geçtiğini, ameliyattan sonra kuş gibi hafiflediğini ve her işini rahatlıkla yapabildiğini belirtirken PARKHAYAT hastanesi, doktor Reşat Uyar ve ekibine teşekkür etti .Hasta , ülkesine yolcu edilmek üzere şifa ile taburcu edildi.

Bu habere de bakabilirsiniz

ZAFER; SAVUNMA SANAYİ İLE BÖLGE FİRMALARINI BULUŞTURDU

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Zafer Kalkınma Ajansı koordinasyonuyla 16 Ocak 2020 tarihinde Manisa Anemon …