Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / ALTERNATİF ARABULUCULUK VE UYUŞMAZLIK ÇÖZÜM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

ALTERNATİF ARABULUCULUK VE UYUŞMAZLIK ÇÖZÜM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

Arabulucuların, avukatların ve hukuki uyuşmazlıklarını çözüme kavuşturmak isteyenlerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlanan Alternatif Arabuluculuk Çözüm Merkezi Fuat Paşa Caddesi’nde açıldı. Açılış kurdelesini Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet Atam kesti.

Kütahya Baro Başkanlığı avukatlarından Av. Hatice ALTINER, Av. Ferhat ŞENTÜRK, Av.Süleyman KARTAL, Av.Emre KARADEMİR ve Av. Yasin YOKUŞ’un ortaklaşa kurduğu Alternatif Arabuluculuk  ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezinin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa, Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet Atam ve çok sayıda davetli katıldı.  Alternatif Arabuluculuk Çözüm Merkezi’nin açılış kurdelesini Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet ATAM kesti. Atam, “Kütahya Barosu olarak genç meslektaşlarımıza başarılar diliyoruz”  dedi. Çok sayıda avukatın katılımı ile gerçekleşen açılış, arabuluculuk merkezinin tanıtımı ile son buldu. Av. Hatice ALTINER, Av. Ferhat ŞENTÜRK, Av.Süleyman KARTAL, Av.Emre KARADEMİR ve Av. Yasin YOKUŞ tarafından çözüm merkezi ile ilgili yapılan ortak açıklamada; “2018 yılında işçi-işveren uyuşmazlıkları, 2019 yılında ticari davalar için dava şartı haline getirilen arabuluculuk faaliyetleri için Kütahya’da daha kaliteli hizmet verebilmek maksadıyla bir merkez kurmuş durumdayız. Açılışımıza katılıp bizleri yalnız bırakmayan değerli meslektaşlarımız, misafirlerimiz ve kıymetli büyüklerimize teşekkürlerimiz sunarız.” İfadeleri yer aldı.

Bu habere de bakabilirsiniz

CHP İL BAŞKANI ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ MAZBATASINI ALDI. “MAZBATAMIZI TÜM KADINLARIMIZ,GENÇLERİMİZ,EMEKÇİLERİMİZ,İŞSİZLERİMİZ VE TÜM EZİLENLER İÇİN ALDIK”

Kütahya Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına 16 Şubat 2020 Pazar günü yapılan il kongresinde tekrar …