Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / ALİ ÇETİNBAŞ: “YÜKSELEN TÜRKİYE İÇİN HIZ KESMEDEN DEVAM”

ALİ ÇETİNBAŞ: “YÜKSELEN TÜRKİYE İÇİN HIZ KESMEDEN DEVAM”

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Akdağ, Naşa, Çitgöl ve Demirci beldelerinde ziyaretlerde bulundu, belediye başkanları ve esnaflarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Çetinbaş, “Yükselen Türkiye için Hız Kesmeden Devam, Hedef2023” Diye konuştu.

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, parti üyeleri ile birlikte sahalara çıktı. Çetinbaş, belde belediye başkanları ve esnaflarla bir araya geldi, hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi ve halkın sorunlarını dinledi. Ziyaretler kapsamında açıklamada bulunan Çetinbaş, “Akdağ Belde Belediye Başkanımız Sayın Yakup Oran’a yeniden hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yükselen Türkiye için Hız Kesmeden Devam Başarılar diliyorum. Naşa Belde Belediye Başkanımız İbrahim Yavuz’a tebrik ziyaretinde bulunduk. AK Belediyecilik anlayışıyla Naşa’ya hizmet eden kıymetli Başkanıma başarılar diliyorum. Hedef 2023.

“YENİ DÖNEMDE HEDEFLERİMİZE GİDEN YOLDA BİRİZ BERABERİZ”

 Çitgöl Belediyemizi ziyaret edip Belde Başkanımız Sayın Güray Güner’e hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Kıymetli Başkanıma başarılar diliyorum Demircili esnaf kardeşlerimizi ziyaret edip hemşehrilerimiz ile hasret giderdik. Esnaflarımıza bereketli kazançlar diliyorum. Demirci Belde Belediye Başkanımız Sayın Cahit Onar’ı makamında ziyaret edip hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Yeni dönemde hedeflerimize giden yolda biriz beraberiz. Başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Bu habere de bakabilirsiniz

CHP İL BAŞKANI ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ MAZBATASINI ALDI. “MAZBATAMIZI TÜM KADINLARIMIZ,GENÇLERİMİZ,EMEKÇİLERİMİZ,İŞSİZLERİMİZ VE TÜM EZİLENLER İÇİN ALDIK”

Kütahya Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına 16 Şubat 2020 Pazar günü yapılan il kongresinde tekrar …