Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / AHMET ATAM: “SOKAKTAKİ SAHİPSİZ CANLARIMIZ İLE BİRLİKTEYİZ”

AHMET ATAM: “SOKAKTAKİ SAHİPSİZ CANLARIMIZ İLE BİRLİKTEYİZ”

Kütahya Baro Başkanlığı ve Hayvan Hakları Komisyonu tarafından Kütahya Doğa ve Hayvan Severler Derneği katkıları ile hayvan besleme noktalarına mama bırakıldı. Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet Atam, yapılan etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, “Farkındalık yaratmak ve örnek olmak adına sokaktaki sahipsiz canlarımız ile birlikteydik” Dedi.

Kütahya Baro Başkanlığı, Kütahya Barosu Hayvan Hakları Komisyonu ve Kütahya Doğa ve Hayvan Severler Derneği; 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında çeşitli bölgelere mama bırakarak sessiz canlılara karşı duyarsız olmamak için farkındalık yaratmaya çalıştı.

 “SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZ İÇİN MAMA BIRAKILDI”

Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet Atam 4 Ekim Hayvanları Koruma günü ve gerçekleştirilen etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada, “4 Ekim 2019 Hayvanları Koruma Günü münasebeti ile ilimiz Sivil Toplum Kuruluşları ve tüm vatandaşlarımız için farkındalık yaratmak ve örnek olmak adına Kütahya Barosu Başkanlığımızın ve Baromuz Hayvan Hakları Komisyonumuzun geleneksel hale getirdiği Kütahya Doğa ve Hayvan Severler Derneği’nin katkıları ile ilimizin hayvan besleme noktalarına sokaktaki dostlarımız için mama bırakıldı.” Dedi.

“EMANETİ BU SESSİZ CANLARA KARŞI DUYARSIZ KALMAMALIYIZ”

Sadece 4 Ekim tarihinde değil, her gün sokaktaki hayvanları düşünmek gerektiğini ifade eden Atam, “Bir günlük bir beslemenin çare olmadığının farkındayız fakat; Allah’ın bize emaneti bu sessiz canlara karşı duyarsız kalmamalıyız.” Açıklamasında bulundu.

Bu habere de bakabilirsiniz

CHP İL BAŞKANI ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ MAZBATASINI ALDI. “MAZBATAMIZI TÜM KADINLARIMIZ,GENÇLERİMİZ,EMEKÇİLERİMİZ,İŞSİZLERİMİZ VE TÜM EZİLENLER İÇİN ALDIK”

Kütahya Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına 16 Şubat 2020 Pazar günü yapılan il kongresinde tekrar …