Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / REKTÖR UYSAL’A TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

REKTÖR UYSAL’A TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman ve Yeşilay Kütahya Şube Başkanı Nuri Çetin Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal’a nezaket ziyaretinde bulundu. Rektörlük makamında sohbet şeklinde gerçekleşen görüşmede Rektör Uysal’a, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Muammer Gavas, Prof. Dr. Hasan Göçmez  ve Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Atilla Batur eşlik etti. Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal’a yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi. Uysal da Toraman’ın ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu ve çalışmalarında başarılar diledi.

YEŞİLAY’DAN REKTÖR UYSAL’A ZİYARET

Yeşilay Kütahya Şubesi Başkanı Nuri Çetin ve beraberindeki üyeler Prof. Dr. Kâzım UYSAL’a ziyarette bulundu.

Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal, Kütahya Yeşilay Şubesi Başkanı Nuri Çetin ve beraberindeki heyet ile bir araya geldi. Kütahya Yeşilay Şubesi Başkanı Nuri Çetin, Başkan Yardımcısı Fulya Topcuoğlu Ünal ve beraberindeki üyeler Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal’a yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi. Prof. Dr. Kâzım Uysal da Çetin ve beraberindeki heyetin ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu ve çalışmalarında başarılar diledi.

Bu habere de bakabilirsiniz

ALİM IŞIK: “31 ARALIK’A KADAR ÖĞRENCİLERİMİZDEN İKAMETGAHLARINI KÜTAHYA’YA ALDIRMALARINI İSTİYORUZ” ÜNİVERSİTELİLER İÇİN SON TARİH 31 ARALIK

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ve Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi …