Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / ALİM IŞIK HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİ

ALİM IŞIK HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Evliya Çelebi Mahallesinde ikamet eden Kütahyalı halk ile bir araya geldi.

Kütahya Sağlık Meslek Lisesinde gerçekleşen toplantıda Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya halkına Kütahya Belediyesi’nin Evliya Çelebi Mahallesi Çam Sokak, Meşe Sokak ve M. Tulum Sokağın olduğu bölgede yapılan imar planı çalışması hakkında bilgiler verdi.

Hastane inşaatının tamamlanmasının ardından bu bölgenin cazibe merkezi haline geleceğini ifade eden Başkan IŞIK, bitişik nizamlı ve düzensiz yapılaşmaların yoğunlukta olduğu bu üç adet dar sokakta yapılacak imar planı ile ayrık nizamlı olarak düzenlenebileceğini belirtti.

Karşılıklı istişarelerde bulunulan ziyarette Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Evliya Çelebi Mahallesinde ikamet eden halkın sorularını yanıtladı. Programlara katılan halk Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a göstermiş olduğu ilgi ve ziyareti sebebiyle teşekkürlerini sundular. Sağlık Meslek Lisesinde gerçekleşen toplantıya; Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Belediye Başkan Yardımcıları İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ, Kütahya Belediyesi Birim Müdürleri ve Belediye Personeli, Evliya Çelebi Mahalle Muhtarı Mehmet NEYAZ ile çok sayıda halk katıldı.

Bu habere de bakabilirsiniz

NURİ ÇEVİRGEN: “ENGELSİZ BİR KÜTAHYA İÇİN EL ELE VEREREK BİRLİKTE ÇALIŞALIM”

Kütahya İşitme Kaybı Yaşayanlar Ve İşitme Cihazı Kullananlar Derneği birinci olağan kongresini 18.08.2019 günü Kütahya …