Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / KÜTAHYA BAROSU, HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU KURDU

KÜTAHYA BAROSU, HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU KURDU

Kütahya Barosu avukatları tarafından Hayvan Hakları Komisyonu oluşturuldu. Kütahya Doğa ve Hayvan Sevenler  Derneği Başkanı Sunay Birsen, oluşturulan komisyon için teşekkürlerini ileterek, komisyon kurulmasını çok istedikleri bir konu olduğunu vurguladı.

SUNAY BİRSEN: “SAHİPSİZ HAYVANLARIN SAHİPSİZ OLMADIKLARINI GÖSTERECEK OLUMLU FAALİYETLER GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZE EMİNİM”

Kütahya Barosu avukatlarının oluşturduğu Hayvan Hakları komisyonu toplantısı 3 Temmuz Çarşamba  günü Baro’da gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen ikinci toplantıya Kütahya Doğa ve Hayvan Sevenler Derneği Başkanı Sunay Birsen ve dernek üyeleri de katılım sağladı. Konu ile ilgili bilgilendirmede bulunan Dernek Başkanı Birsen, “Düzenlenen toplantıya derneğimizi de davet etme inceliğini gösterdiler. Birlikte sahipsiz hayvanların sahipsiz olmadıklarını gösterecek olumlu faaliyetler gerçekleştireceğimize eminim. Başta Baro Başkanımız  Sayın Ahmet Atam’a sonrasında avukatlarımıza çok teşekkür ediyorum. Komisyonun Başkanı Sayın Batuhan Timuçin TÜNÜR, üyeleri ise Tuğba Gülsüm  KARACA,  Muzaffer GÜNGÖR,  Özge ÇIĞCI, Şeyma ÖZEK,  Pelin TANRIKULU, Betül KILIÇ,  Ali  SAMDAN,  Seher Sivri GÖKDUMAN, Hediye Türkol KEHRİBAR’dan oluşuyor.” Dedi.

Bu habere de bakabilirsiniz

GÖRME ENGELLİLER BİSİKLETLE ŞEHİR TURU YAPTI

Kütahya’da görme engelli bireyler için ‘Engelsiz Pedallar’ etkinliği düzenlendi. Etkinlik ile 20’nin üzerinden görme engelli, …