Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / SAĞLIK ÜNİVERSİTESİ ÇOCUKLUKTAN ERİŞKİNLİĞE GEÇİŞ SEMPOZYUMU DÜZENLEDİ

SAĞLIK ÜNİVERSİTESİ ÇOCUKLUKTAN ERİŞKİNLİĞE GEÇİŞ SEMPOZYUMU DÜZENLEDİ

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Kütahya Hilton Garden Inn’de “1.Multipl Skleroz ve Otoimmun Hastalıklarda Çocukluktan Erişkinliğe Geçiş “ adlı sempozyumu düzenledi. Sempozyum 3 gün sürdü.

KSBÜ- Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ), Kütahya Hilton Garden Inn’de, 14.06.2019- 16.06.2019 tarihleri arası “1.Multipl Skleroz ve Otoimmun Hastalıklarda Çocukluktan Erişkinliğe Geçiş” adlı sempozyumu düzenledi. Sempozyum, KSBÜ Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Sibel Canbaz Kabay tarafından organize edildi. Sempozyumda bildiri sunup, bu alana katkı sağlamak için Türkiye’nin farklı bölgelerinden bilim insanları katıldı.

Etkinliğe ilk gün katılan Sağlık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, organizasyondan dolayı Prof. Dr. Sibel Canbaz Kabay’ı tebrik etti. Rektör Kavuncu bildiri sunmak için gelen bilim insanlarına da KSBÜ hakkında detaylı bilgi vererek, üniversitenin başarıları hakkında bahsetti.

Bu habere de bakabilirsiniz

KÜTAHYALI GOMİDAS; DOĞUMUNUN 150. YILINDA İSTANBUL’DA ANILDI

Kütahya doğumlu Ermeni müzisyen ve müzikolog Gomidas Vartabed, Doğumunun 150. yılında “Sabahın Aydınlık Sesi” konseriyle …