Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / KÜTAHYA’DA FENER ALAYI VE GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ

KÜTAHYA’DA FENER ALAYI VE GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ

Kütahya Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı dolayısıyla Fener Alayı ve Gençlik Yürüyüşü düzenledi.

Kütahya Belediyesi önünden başlayarak Atatürk Bulvarı boyunca devam eden yürüyüş için toplanan binlerce Kütahyalı, ellerinde Türk bayrakları ve meşaleler ve Tugay Bandosu eşliğinde Atatürk Bulvarında marşlar söyleyerek yürüdüler.

ALİM IŞIK: “FENER ALAYI GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ DAHA KAPSAMLI YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Fener Alayına katılan tüm protokol ve Hemşehrilerine teşekkür eden Kütahya Belediye Başkanı Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ’’İnşallah her yıl daha fazla katılım sağlanarak Fener Alayı Gençlik yürüyüşümüzü daha kapsamlı yapmaya devam edeceğiz. Ben tekrar katılım gösteren tüm Hemşehrilerime teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Fener Alayı Gençlik yürüyüşüne Kütahya Belediyespor bünyesinde faaliyet gösteren jimnastik, atletizm, halter, boks, bisiklet ve basketbol branşlarında 300yakın sporcuda katıldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı Fener Alayı Gençlik yürüyüşüne; Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN, Kütahya Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hv. Tuğg. Necati GÜNDÜZ, Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan YILDIRIM, Belediye Başkan yardımcıları, Daire Müdürleri, STK Temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda Kütahya halkı katıldı.

Bu habere de bakabilirsiniz

NURİ ÇEVİRGEN: “ENGELSİZ BİR KÜTAHYA İÇİN EL ELE VEREREK BİRLİKTE ÇALIŞALIM”

Kütahya İşitme Kaybı Yaşayanlar Ve İşitme Cihazı Kullananlar Derneği birinci olağan kongresini 18.08.2019 günü Kütahya …