Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / DPÜ AİLESİ VE KÜTAHYA PROTOKOLÜ İFTARDA BULUŞTU

DPÜ AİLESİ VE KÜTAHYA PROTOKOLÜ İFTARDA BULUŞTU

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin her yıl düzenlendiği ve bu yıl Kütahya protokolünün de katıldığı geleneksel iftar yemeğinde Dumlupınar Üniversitesi’nin tüm çalışanları birlikte oruç açtılar.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. Bedesten’de düzenlenen iftar yemeğine ev sahibi sıfatıyla Rektör Prof. Dr. Remzi Gören ve eşi Hatice Gören ile Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Kütahya Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hv. Tuğg. Necati Gündüz, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Barosu Başkanı Av. Ahmet Atam, Kütahya İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kaan Erarslan ve Prof. Dr. Şükrü Şentürk, Genel Sekreter Vekili Niyazi Şermet, Kütahya Müftüsü Hüseyin Hazırlar, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nafi Güral, Dumlupınar Üniversitesi’nin akademik ve idari kadrosu ve personelleri ile aileleri katıldı.

Rektör Gören ve eşi misafirlerini Bedesten’in önünde karşılayarak içeri davet etti. İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Remzi Gören, katılımcıları selamlayarak başladığı konuşmasında “Gelenekli hale getirdiğimiz bu iftarı beşinci kez yapıyoruz. İftarımızı bu yıl ilk kez Kütahya protokolüne de açtık. Benim son olarak pazartesi günü aldığım rakam, bin 400’e yakın misafirimiz olduğu yönünde. Şu an sanıyorum burada bin 500 kişiyi ağırlıyoruz. Gelen, gelemeyen herkesin ramazanını tebrik ediyorum. Oruçlarınızın kabul olmasını diliyorum. Gelen misafirlerimizin ayaklarına sağlık. Herkese afiyet olsun” dedi. İftar yemeğinin ardından yapılan iftar duasıyla etkinlik sona erdi.

Bu habere de bakabilirsiniz

“KÜTAHYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ” İSMET ÖZOTRAÇ: “ENDÜSTRİ MESLEK LİSELERİNE ÇOCUKLARINIZI GÖNDERMENİZİ RİCA EDİYORUZ”

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç Başkanlığında, KUTSO toplantı salonunda …