Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / CHP KÜTAHYA TEŞKİLATI’NDAN BAĞIŞ KAMPANYASINA DESTEK

CHP KÜTAHYA TEŞKİLATI’NDAN BAĞIŞ KAMPANYASINA DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi, YSK’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin iptali ve 23 Haziran’da yenilenmesi kararının ardından Ekrem İmamoğlu’nun çalışmaları için bağış kampanyası başlattı. CHP Kütahya Teşkilatı da bağış kampanyasına destek olmak için Pazartesi günü Atatürk Bulvarı Domaniçler Petrol karşısındaki İş Bankası Şubesinde buluştu ve partisine destek verdi.

23 Haziran seçimlerinde partilerin Hazine yardımı alamayacak olması nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi bağış kampanyası başlattığını duyurdu. “Desteğinizle Her Şey Daha Güzel Olacak” sloganı ile başlatılan destek kampanyasına katılan kişilerden 20 TL bağış yapmaları istendi. CHP Kütahya Teşkilatı da bağış kampanyasına destek olmak amacıyla 13.05.2019 Pazartesi günü saat 13:30’da Atatürk Bulvarı Domaniçler Petrol karşısındaki İş Bankası Şubesinde buluştu. 23 Haziran’da tekrarlanacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için Ekrem İmamoğlu’na CHP Kütahya Teşkilatı destek verdi.

Bu habere de bakabilirsiniz

GIDA BANKACILIĞI İLE YARDIM ELİ UZANACAK

Kütahya Belediyesi Gıda Bankacılığı aracılığı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatıyor. Kütahya Belediye Başkanı …