Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / DPÜ’DE HUZUREVİ MORAL VE MOTİVASYON ETKİNLİĞİ

DPÜ’DE HUZUREVİ MORAL VE MOTİVASYON ETKİNLİĞİ

DPÜ Engelsiz Öğrenci Birimi ve Sosyal Yaşamı Destekleme Topluluğu birlikte Yaşlılar Haftası nedeni ile Huzurevi Moral ve Motivasyon Etkinliği düzenledi.

DPÜ Engelsiz Öğrenci Birimi ve Sosyal Yaşamı Destekleme Topluluğu birlikte Yaşlılar Haftası nedeni ile Huzurevi Moral ve Motivasyon Etkinliği düzenlendi. DPÜ Engelsiz Öğrenci Biriminde düzenlenen eğlenceye Rektör Prof. Dr. Remzi Gören, Rektör Yardımcısı ve Engelli Öğrenci Birimi Başkanı Prof. Dr. Kaan Erarslan, halk ozanı İsa Kahraman, cümbüş ustası Mustafa Kutlu, Kütahya’nın rebapzenlerinden Kudret Karayiğit, Türk sanat musiki sanatçısı Müyesser Çekmez, huzurevi sakinleri ve gönüllü öğrenciler katıldı.

REMZİ GÖREN: “AMCALARIMIZ, DEDELERİMİZ HARİKA İNSANLAR ONLARIN IŞIĞI BİZ GENÇLERE VE ÇALIŞANLARA BÜYÜK BİR HEYECAN VERİYOR”

Birim koordinatörü Ali Osman Altınay’ın konuşmasının ardından söz alan Rektör Prof. Dr. Remzi Gören “Buradaki amcalarımız, dedelerimiz harika insanlar, onların tecrübesi, onların varlığı, onların ışığı biz gençlere ve çalışanlara büyük bir heyecan veriyor. İyi ki aramızdalar, iyi ki ben de bu etkinliğe katılanlar arasındayım” dedi.  Etkinliğin eğlence bölümü halk ozanı İsa Kahraman’ın saz üstadlarını tanıtmasının ardından başladı. Huzurevi sakinleri sanatçılarının söyledikleri türkülere eşlik ederek eğlenceli dakikalar geçirdiler. Etkinlik toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Bu habere de bakabilirsiniz

VALİ TORAMAN, DOMANİÇ’TE KUR’AN KURSU VE DİYANET GENÇLİK MERKEZİNİN AÇILIŞINA KATILDI

Domaniç İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş Kur’an kursu ile Domaniç Diyanet Gençlik Merkezi dualarla açıldı.  …