Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / BAŞKAN IŞIK’A TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

BAŞKAN IŞIK’A TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a, tebrik ziyaretleri sürüyor.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, tebrik ziyaretleri kapsamında Kamu Kurum ve Kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ile Kütahya halkının tebriklerini kabul ediyor.

Konuklarını makamında ağırlayan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, misafirlerinin tebriklerini kabul ediyor, taleplerini dinleyip onlarla sohbet ediyor. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı misafirlerine teşekkür ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çektiriyor.  Gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık; Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Üyelerini, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatör Vekili Ahmet Yazar ile beraberindeki heyeti, Kütahya Hayvan Sevenler Derneği Başkanı Sunay Birsen ve beraberindeki heyeti, Kütahya İl Göç İdaresi Müdür Vekili Fatih Ahmet Günel’i, Kütahya İdare Mahkemesi Başkanı Ertuğrul Turan ile beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Yürütülen faaliyetler ve çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretlerde Kütahya için birlik beraberlik vurgusu yapıldı.

Bu habere de bakabilirsiniz

GÖRME ENGELLİLER BİSİKLETLE ŞEHİR TURU YAPTI

Kütahya’da görme engelli bireyler için ‘Engelsiz Pedallar’ etkinliği düzenlendi. Etkinlik ile 20’nin üzerinden görme engelli, …