Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / VEKİLLERDEN HALK GÜNÜ CEYDA ÇETİN ERENLER: “BİR BARDAK ÇAY EŞLİĞİNDE HER CUMA SİZLERLEYİZ”

VEKİLLERDEN HALK GÜNÜ CEYDA ÇETİN ERENLER: “BİR BARDAK ÇAY EŞLİĞİNDE HER CUMA SİZLERLEYİZ”

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Kütahya Milletvekilleri olarak her hafta Cuma günleri saat 14.00’ten sonra AK Parti Kütahya İl Başkanlığında Kütahya halkı ile bir araya geleceklerini dile getirerek, “Bir bardak çay eşliğinde samimi ve içten aynı zamanda kardeşliğimizi kuvvetlendirecek sohbetler etmeye davet ediyoruz.” Dedi.

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, 24 Haziran 2018 seçimlerinden itibaren Meclis çalışmalarının yanı sıra, Kütahya halkı ile gerek Meclis’te, gerekse Kütahya’da bir araya gelerek Kütahya  ve Ülke ile ilgili fikir teatisinde bulunduklarını ifade etti.  AK Parti Kütahya Milletvekilleri olarak bundan sonra da her Hafta Cuma günü İl Başkanlığı binasında halk ile bir araya geleceklerini duyuran Erenler, “Her yeni öneri ufkumuzu açacak, memleketimize yapacağımız hizmetleri zenginleştirecektir düşüncesiyle, gücümüzün yettiği kadar her hemşehrimizi dinliyoruz. Allah’ın izniyle bazı sorunları anında çözüyor, bazılarını da not alıp süreç içerisinde değerlendiriyoruz. Bu günden itibaren de bu buluşmalarımızı, hemşehrilerimizin talebi ve seçim sürecinde söz verdiğimiz üzere her hafta olmak üzere devam ettireceğiz. AK Parti Kütahya Milletvekilleri olarak, her hafta cuma günleri saat 14.00’ten sonra AK Parti Kütahya İl Başkanlığımızda bizimle görüşmek isteyen tüm hemşehrilerimizi, bir bardak çay eşliğinde samimi ve içten aynı zamanda kardeşliğimizi kuvvetlendirecek sohbetler etmeye davet ediyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Bu habere de bakabilirsiniz

GÖRME ENGELLİLER BİSİKLETLE ŞEHİR TURU YAPTI

Kütahya’da görme engelli bireyler için ‘Engelsiz Pedallar’ etkinliği düzenlendi. Etkinlik ile 20’nin üzerinden görme engelli, …