Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / OTOGAR-ZAFERTEPE İLE OTOGAR-ÇAMLICA GÜZERGAHLARINA GECE SEFERLERİ BAŞLADI

OTOGAR-ZAFERTEPE İLE OTOGAR-ÇAMLICA GÜZERGAHLARINA GECE SEFERLERİ BAŞLADI

Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Gece 00:00 ile Sabah 07:00 saatleri arasında Otogar-Çamlıca ve Otogar-Zafertepe güzergahlarında ring hattı olarak, Kütahya Belediyesi’ne ait otobüsler ile hizmet verilecek. Seferler 13.04.2019 Saat 00.00 itibari ile başladı.

Kütahya Belediyesi, şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmaların şehir içi servislerini kaldırmasıyla mağdur olan vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için 13.04.2019 tarihi itibari ile Otogar Ring hatlarını devreye sokuyor. İki güzergah şeklinde belirlenen Ring Hatları 13.04.2019 tarihi itibari ile gece 00.00 ile sabah 07.00’a kadar belirlenen güzergahlarda hizmet verecek.

OTOGAR-ZAFERTEPE

Gece 00.00 ile sabah 07.00 saatleri arasında Otogar-Zafertepe Ring hattı için güzergah şu şekilde oluştu: Otogar-Eskişehir Kütahya yolu- Atatürk Bulvarı-Laleli Kavşağı- Hilton Otel- Vazo Kavşağı- Fatih Sultan Mehmet Bulvarı-Dumlupınar Bulvarı- Sosyal Konutlar- Kütahya Afyon Yolu- Zafertepe Kavşağı- İmam Gazeli Caddesi- Zafer Caddesi- Embiya Caddesi- Adiller Caddesi- Akşemsettin İmam Hatip isesi- Akşemsettin Camii- Yunus Emre Caddesi- Hayme Ana Lokali- Fevzi Çakmak Caddesi- DSİ Kavşağı- Erdoğan Atasoy Caddesi – Atatürk Bulvarı- Kütahya- Eskişehir Yolu- Otogar

OTOGAR-ÇAMLICA

Gece 00.00 ile sabah 07.00 saatleri arasında Otogar- Çamlıca Ring hattı için güzergahlar ise şu şekilde: Otogar- Eskişehir Kütahya Yolu- Atatürk Bulvarı- Hilton Oteli- Adnan Menderes Bulvarı- Meydan Kavşağı- Dört Yol Kavşaı- Hasan Polatkan Caddesi- Hafız Mehmet Emin Caddesi- Hasan Polatkan Caddesi- 2 ve 3 No’lu Hat Son durak- Çamlıca Caddesi- Hasan Polatkan Caddesi- Sel Yolu Caddesi- Şht. Şekip Erdem Caddesi- Çeçen Sokak- Ahmet Derin Caddesi- Dört yol Kavşağı- Meydan Kavşağı- Adnan Menderes Bulvarı- Hilton Otel- Atatürk Bulvarı- Kütahya Eskişehir Yolu- Otogar.

Bu habere de bakabilirsiniz

SAĞLIK ÜNİVERSİTESİ ÇOCUKLUKTAN ERİŞKİNLİĞE GEÇİŞ SEMPOZYUMU DÜZENLEDİ

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Kütahya Hilton Garden Inn’de “1.Multipl Skleroz ve Otoimmun Hastalıklarda Çocukluktan Erişkinliğe …