Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / BAŞKAN ALİM IŞIK’A TEBRİK ZİYARETLERİ

BAŞKAN ALİM IŞIK’A TEBRİK ZİYARETLERİ

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ile Kütahya halkının tebriklerini makamında kabul ediyor.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, başkanlık makamında misafirlerinin tebriklerini kabul ediyor, ziyarete gelenlerin taleplerini dinleyip sohbet ediyor.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı misafirlerine teşekkür ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Işık’a Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Akkoç ile yönetim kurulu üyeleri, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği Başkanı İbrahim Yiğit ve Oda Başkanları,  Kütahya Kültür ve Turizm İl Müdürü Zülkarni Yeldemez ile beraberindeki heyet, Dumlupıanr Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, İyi Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Murat SÜRMELİ, İyi Parti Belediye Başkan Adayı Aynur SEZER ile beraberindeki heyet,  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Enver Erdoğan Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Bilgi İşlem Daire Başkanı Hasan Kocabay ile Bilgi İşlem Daire Personeli, Kütahya Askerlik Şubesi Başkanı Per. Yzb. Evren Ünlü, Mahalli İdareler İşverenler Sendikası Genel Sekreteri Mehmet Oruçöz,  Aslanapa Belediye Başkanı Gökhan Gürel ve Belediye Meclisi Üyeleri,  Kütahya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ahmet Halil Kuycak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Afyonkarahisar Döğer Beldesi Belediye Başkanı Mehmet Demirel, Kütahya Döğerliler Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Cemil Bildik ile beraberindeki heyet, Demokrat Parti Kütahya İl Başkanı Halil Gün ile yönetim kurulu üyeleri, nezaket ziyaretinde bulundu.

Bu habere de bakabilirsiniz

GÖRME ENGELLİLER BİSİKLETLE ŞEHİR TURU YAPTI

Kütahya’da görme engelli bireyler için ‘Engelsiz Pedallar’ etkinliği düzenlendi. Etkinlik ile 20’nin üzerinden görme engelli, …