Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / ALİM IŞIK ANTALYA’YA GİDECEK

ALİM IŞIK ANTALYA’YA GİDECEK

MHP yönetimi, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin sonuçlarını değerlendirmek üzere 13- 14 Nisan’da, Kızılcahamam’da kampa girdi.  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında ve Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu, Milletvekillerinin katılımıyla gerçekleşen kampta seçim sonuçları incelendi. 19 Nisan’da ise yeni seçilen Belediye Başkanlarının da katılımıyla Antalya’da yeniden toplantı düzenlenecek.

Milliyetçi Hareket Partisi, yerel seçim sonuçları için kampa girdi. MHP 13-14 Nisan tarihlerinde Kızılcahamam’da toplantısını gerçekleştirdi, önümüzdeki hafta ise Antalya’da belediye başkanlarının katılımıyla toplantı düzenlenecek.  Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde gerçekleştirilecek kamp programına, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlık etti. Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin sonuçlarının değerlendirildiği toplantıda  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri, milletvekillerini topladı. Toplantıda, partinin kazandığı il ve ilçeler konuşulacak, kaybedilen yerlerde nedenler tartışıldı. Kamp toplantısında ayrıca yasama çalışmaları da ele alındı. Kampta, hem parti hem de Cumhur İttifakı açısından seçim sonuçları masaya yatırıldı.

Bu habere de bakabilirsiniz

GÖRME ENGELLİLER BİSİKLETLE ŞEHİR TURU YAPTI

Kütahya’da görme engelli bireyler için ‘Engelsiz Pedallar’ etkinliği düzenlendi. Etkinlik ile 20’nin üzerinden görme engelli, …