Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / VALİ TORAMAN: “TÜM ŞEHİTLERİMİZE MİNNET VE ŞÜKRAN BORÇLUYUZ”

VALİ TORAMAN: “TÜM ŞEHİTLERİMİZE MİNNET VE ŞÜKRAN BORÇLUYUZ”

Vali Dr. Ömer Toraman, 2016 yılında Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde PKK terör örgütü tarafından döşenen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Mustafa Altınel’in Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.

Şehit Uzman Çavuş Mustafa Altınel’i rahmetle anarak şehidin babası Mehmet Altınel ile annesi Hatice Altınel’e sabır dileyen Vali Dr. Ömer Toraman şehit ailesiyle yakından ilgilendi. 

Şehitlerin emanet olarak bıraktıkları ailelerinin her zaman yanında olduklarını belirten Vali Dr. Ömer Toraman, “Vatanı, milleti ve bayrağı için can veren tüm şehitlerimize ve onların ailelerine minnet ve şükran borçluyuz. Sizler, şehitlerimizin bizlere emanetlerisiniz. Devletimizin tüm kapıları şehit ailelerimize daima açıktır” dedi.

Vali Dr. Ömer Toraman’a Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara, İl jandarma Komutanı Albay Tayfun Dündar, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, Tavşanlı İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mükremin Doğan ile Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürü Turgay Temel eşlik etti.

Bu habere de bakabilirsiniz

KÜTAHYALI GOMİDAS; DOĞUMUNUN 150. YILINDA İSTANBUL’DA ANILDI

Kütahya doğumlu Ermeni müzisyen ve müzikolog Gomidas Vartabed, Doğumunun 150. yılında “Sabahın Aydınlık Sesi” konseriyle …