Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / SİYASİLER ÖYKÜ İÇİN TEK SES

SİYASİLER ÖYKÜ İÇİN TEK SES

 

13 Şubat’ta Fuatpaşa İlköğretim Okulu bahçesinde tüm Kütahya kök hücre bağışı için bir araya gelecek. Kök hücre nakli bekleyen Öykü Arin ve diğer tüm hastalar için başlatılan “İyilik Hareketi”ne siyasilerden de destek geldi. AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanları da kök hücre bağışında bulunarak hayat kurtarmak için tek ses olacak.

Kök Hücre bağışında bulunmak için 13 Şubat’ta 10.00-18.00 saatleri arasında Fuatpaşa İlköğretim Okulu Bahçesinde bulunacak olan Kütahyalı siyasiler de halka seslenerek çağrıda bulundular. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım, MHP Kütahya Belediye Başkan Adayı Alim ışık, MHP Merkez İlçe Başkanı  İsmail Küçük, CHP İl Başkanı Makbul Sarı, CHP  Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap ve CHP Kütahya Belediye Başkan Adayı Eyüp Kahveci, kan bağışının hayat kurtardığını vurgulayarak kampanyaya destek olacaklarını ifade ettiler.

Bu habere de bakabilirsiniz

NURİ ÇEVİRGEN: “ENGELSİZ BİR KÜTAHYA İÇİN EL ELE VEREREK BİRLİKTE ÇALIŞALIM”

Kütahya İşitme Kaybı Yaşayanlar Ve İşitme Cihazı Kullananlar Derneği birinci olağan kongresini 18.08.2019 günü Kütahya …