Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / KÜTAHYASPOR BAŞKANI TURGAY ESENDEMİROLDU

KÜTAHYASPOR BAŞKANI TURGAY ESENDEMİROLDU

Kütahyaspor Olağan Genel Kurulu bugün eski kültür sarayında yapıldı. Kongreye Kütahya AK Parti Milletvekili İshak Gazel, Kütahya MHP Milletvekili Ahmet Erbaş, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, MHP Kütahya Belediye Başkan adayı Alim Işık, CHP Kütahya Belediye başkan adayı Eyüp Kahveci, eski başkan Mehmet Özdoğan ve üyeler katıldı.

Daha önce Kütahyaspor başkanlığına aday olduğunu açıklayan Ahmet Tekdemir, Kütahyaspor başkanlığı için aday çıkması üzerine adaylıktan çekildi. Tekdemir ; ” Canımdan çok sevdiğim Kütahyaspor”un kayyuma atanmaması için aday olmadığı gerekçesi ile adaylığa talip olmuştum. Ama bugün aday olacak bir liste olduğunu öğrendim. Bu nedenle adaylıktan çekiliyor, yeni yönetime başarılar diliyorum.”dedi Kongrede seçime tek liste olarak giren Turgay Esendemir ve ekibi üyelerin oyu ile başkanlığa seçildi Kongre sonrası konuşma yapan Esendemir ; ” Kütahyaspor’u layık olduğu yere getirmek için ekibim ile gece gündüz çalışacağız. Kütahyaspor layık olduğu yere gelecektir. Kongrede Kütahyaspor için tek güç olacaklarını bildiren, AK Parti Milletvekili İshak Gazel’e, MHP Milletvekili Ahmet Erbaş’a, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’a ve Kütahyaspor’a her zaman destek olan Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu‘na çok teşekkür ediyorum. Bu güç birliği ile güzel günler yakındır. Bizlere bu görevi layık gören Kütahyaspor kongre üyelerine ve büyük Kütahyaspor taraftarlarına da ayrıca çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:  Hasan Aksu,Yasin Uçar,İsmail Özmal,Mustafa Özdemir,Erhan Temel,Hilmi Kurtulmuş,Mustafa Ömür,Mustafa İnegöl. Denetim Kurulu Asil üyeliklerine ise Murat Cengiz,Atakan Öncel,Levent Saltuk Üst Delegeliklere ise;Turgay Esendemir,Yasin Uçar,İsmail Özmal seçildiler.

Bu habere de bakabilirsiniz

SAĞLIK ÜNİVERSİTESİ ÇOCUKLUKTAN ERİŞKİNLİĞE GEÇİŞ SEMPOZYUMU DÜZENLEDİ

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Kütahya Hilton Garden Inn’de “1.Multipl Skleroz ve Otoimmun Hastalıklarda Çocukluktan Erişkinliğe …