Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / 2018 YILI DEĞERLENDİRİLDİ

2018 YILI DEĞERLENDİRİLDİ

Kütahya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ömer Turan Başkanlığında Kütahya Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nün 2018 Yılı Genel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

 Kütahya Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nün 2018 yılı içinde sunulan hizmetlerin değerlendirilmesi amacı ile 08 Ocak 2019 tarihinde  İl Müdürüm Ömer Turan başkanlığında İl Müdür Yardımcısı Fatma Uz, Kütahya Sosyal Hizmet Merkezi Müdür V. Hüseyin Keleş, Tavşanlı  Sosyal Hizmet Merkezi Müdür V. Havva Ceylan, Gediz Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Güner Yiğit, Simav Sosyal Hizmet Merkezi Müdür V. Bilge Sapmaz ve Kütahya Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nde görev yapan birim sorumlularının katılımı ile genel durum değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Düzenli çalışmanın ve ekip ruhunun öneminden söz edilen toplantıda; hizmetlerin daha iyi sunulabilmesi için yeni plan ve programlar üzerine konuşuldu. Yeni hizmet yılının yüksek bir motivasyonla  gerçekleşmesi  temennisi ile toplantı son buldu.

 

Bu habere de bakabilirsiniz

SAĞLIK ÜNİVERSİTESİ ÇOCUKLUKTAN ERİŞKİNLİĞE GEÇİŞ SEMPOZYUMU DÜZENLEDİ

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Kütahya Hilton Garden Inn’de “1.Multipl Skleroz ve Otoimmun Hastalıklarda Çocukluktan Erişkinliğe …