Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / PROJE YAZMA EKİBİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

PROJE YAZMA EKİBİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Kütahya Valiliği AB ve Dış İlişkiler Proje Ofisi Tarafından 07-11 Ocak 2019 Tarihleri Arasında düzenlenen Proje Yazma ve Uygulama Eğitiminin  sertifika töreni bugün 11.00 de Hilton otelde yapılacak.

Kütahya Valiliği AB ve Dış İlişkiler birimi tarafından hazırlanan ve Zafer Kalkınma Ajansı’na sunulan “Proje Yazma ve Uygulama Eğitimi” başvurusu desteklenmeye hak kazanarak Kütahya Valiliği AB ve Dış İlişkiler Proje Ofisi tarafından, Kütahya genelindeki kamu kurum ve kuruluşları ile STK temsilcilerine Proje Yazma ve Uygulama” eğitimi verildi. Eğitim programı; 7 Ocak Pazartesi günü Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde başladı ve bugün sona erdi. Eğitim kapsamında katılımcılara Eğitmen Davut Karaca tarafından hibe verilen yerel ve uluslararası projelere, AB Erasmus+, Zafer Kalkınma Ajansı vb. kuruluşlara proje yazma ve uygulama eğitimi verildi. Proje Yazma ve Uygulama Eğitiminin  sertifika töreni bugün 11.00 de Hilton otelde yapılacak.

Bu habere de bakabilirsiniz

SAĞLIK ÜNİVERSİTESİ ÇOCUKLUKTAN ERİŞKİNLİĞE GEÇİŞ SEMPOZYUMU DÜZENLEDİ

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Kütahya Hilton Garden Inn’de “1.Multipl Skleroz ve Otoimmun Hastalıklarda Çocukluktan Erişkinliğe …