Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / 500 KİŞİYE DOĞRUDAN İSTİHDAM SAĞLANMASI HEDEFLENİYOR

500 KİŞİYE DOĞRUDAN İSTİHDAM SAĞLANMASI HEDEFLENİYOR

Hamburger Containerboard Türkiye Genel Müdürü Velişah İner, Finans Müdürü Orhan Tıkıl, Proje Direktörü Faik Öztürk, Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Kütahya Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Kutlu Eser, ZEKA Yatırım Destek Uzmanı Elif Zeytin, 2. OSB Müdürü Murat Demir ile 2. OSB Müdür Yardımcısı Hasan Göksel Ilgaz Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette Kütahya’ya 300 milyon avroluk bir yatırım kararı alan ve geçtiğimiz yıl yer tahsisi imza töreni gerçekleştirilen, 2020 yılında Kütahya 2. Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) faaliyete geçmesi ile birlikte 500 kişiye doğrudan istihdam sağlanması hedeflenen Avrupa’nın en büyük ambalaj şirketlerinden Avusturyalı Prinzhon Holding bünyesindeki Hamburger Containerboard firma yetkilileri ve ZEKA Uzmanları ile Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, misafirlerine günün anısına hediye takdim etti.

Bu habere de bakabilirsiniz

NURİ ÇEVİRGEN: “ENGELSİZ BİR KÜTAHYA İÇİN EL ELE VEREREK BİRLİKTE ÇALIŞALIM”

Kütahya İşitme Kaybı Yaşayanlar Ve İşitme Cihazı Kullananlar Derneği birinci olağan kongresini 18.08.2019 günü Kütahya …