Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / TÜGİK HEYETİ ANKARA’DA

TÜGİK HEYETİ ANKARA’DA

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Erkan Güral ile beraberindeki heyet Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Bakanları ziyaret etti.

TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamında ziyaret etti. Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Yönetim Kurulu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamlarında ziyaret ederek, iş dünyasının görüş ve önerilerini kendileriyle paylaştı. 2 gün boyunca süren temaslar kapsamında ülke ekonomisine yönelik TÜGİK raporlarını ilgili makamlara arz eden heyetimiz konfederasyona üye iş insanlarının ticari faaliyetlerini kolaylaştırma adına ilgili Bakan ve Başkanlarla istişarelerde bulundu.

Bu habere de bakabilirsiniz

19 MAYIS 19.19’DA KÜTAHYA’DA ATABARI OYUNU SAHNELENDİ

Kütahya’da Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Halk Oyuncuları Birliği Platformu işbirliğinde düzenlenen etkinlikte 19 …