Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / KÜTBO’DAN KOSGEB VE SGK’YA ZİYARET

KÜTBO’DAN KOSGEB VE SGK’YA ZİYARET

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme Destekleme İdaresi (KOSGEB) İl Müdürü Yaşar Yıldırım ve Kütahya Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü İsmail Sayan’a ziyarette bulundu.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Ticaret Borsası’nın yürüttüğü çalışma ve faaliyetlerinden bahsederek, genel sosyal ve ekonomik konular hakkında bilgi paylaşımında bulundu. KOSGEB Proje desteklerinden ve il genelinde yapılan faaliyetler hakkında bilgi veren KOSGEB İl Müdürü Yaşar Yıldırım ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, KÜTBO Yönetimine teşekkür etti. SGK ziyaretinde ise, KÜTBO üyelerinin Sosyal Güvenlik konusunda yaşamış olduğu sorunları dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, işbirliği içinde yapılacak çalışmalar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu. SGK İl Müdürü İsmail Sayan da, İlimiz ekonomisine ilişkin verileri paylaşarak, KÜTBO üyelerinin sorunları ve çözüm önerileri konusunda her türlü desteğin verileceğini belirtti.

Bu habere de bakabilirsiniz

19 MAYIS 19.19’DA KÜTAHYA’DA ATABARI OYUNU SAHNELENDİ

Kütahya’da Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Halk Oyuncuları Birliği Platformu işbirliğinde düzenlenen etkinlikte 19 …