Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / ADD’DEN “ATA’YA SAYGI VE BAĞLILIK” BULUŞMASI

ADD’DEN “ATA’YA SAYGI VE BAĞLILIK” BULUŞMASI

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80. Yıldönümü kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneği Kütahya Şubesi tarafından bugün “Ata’ya Saygı ve Bağlılık” buluşması gerçekleştirilecek.

Atatürkçü Düşünce Derneği Kütahya Şube Başkanı Ruhsen Kumdalı, bugün gerçekleştirecekleri “Ata’ya Saygı ve Bağlılık” buluşmasına tüm Kütahya halkını davet ederek şu ifadelere yer verdi: “ Büyük Kurtarıcı, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bedenen aramızdan ayrılışının 80. yıl Dönümü. 10 Kasım Cumartesi Günü Saat: 15:00’te Atatürkçü Düşünce Derneği’nde ve Saat 18:00’de ruhu şad için Ulu Cami’de Ata’ya Saygı Ve Bağlılık buluşmasına Tüm Halkımız Davetlidir. Anma Programında; Emekli Yüksek Okul Müdürü, Öğretim Görevlisi ve Tarihçi Adil Özkan tarafından  “Atatürk’ü anlatmak ve tanımak” konulu konuşma yapılacak.”

Bu habere de bakabilirsiniz

“KÜLTÜRLERİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ”

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin üç kıtadan akademisyenleri ağırlayacağı Kültürlerin Birleştirici Gücü ve Üniversitelerin Rolü Uluslararası Çalıştayı …